Een previewmiddag met voorproefjes uit het nieuwe theaterseizoen. Presentatie: Karin Bruers. Met optredens van diverse artiesten:
Southern Comfort Barber Gals
Het in 2012 jubilerende Barbershopkoor opent de previewmiddag in De Schalm. Deze enthousiaste groep van circa 50 vrouwen brengt een voorproefje uit hun jubileumshow ‘Come Fly with Me’.
Dorine Wiersma
Komisch, maatschappijkritisch en met een gezonde dosis zelfspot maakt Dorine Wiersma met ijzersterke liedteksten en dito gitaarspel haar publiek aan het huilen, maar dan gelukkig wel van het lachen. Ontving in 2009 de Annie M.G. Schmidtprijs voor het lied ‘Stoute Heleen’ (over Heleen van Royen).
Debby Petter & Thomas Verbogt
Karin interviewt schrijver Thomas Verbogt - van het boek ‘Ik ben er nog’ – en ex-NOS nieuwslezeres Debby Petter, die een indrukwekkende solovoorstelling van dit boek maakte.
Tango Extremo
Een combinatie van Tango, Bossa Nova, Milonga en Samba. De Schalm laat u graag kennis maken met het niet-alledaagse tango ensemble onder leiding van leading lady Tanya Schaap. Swingen is gegarandeerd!
Lenny Kuhr
Lenny Kuhr is terug! En hoe. De vrouw met een ruim 40-jarige carrière. Die geridderd werd in de orde van Oranje-Nassau. Die een rap-uitvoering met Ali B. maakte van haar klassieker ‘Troubadour’. Lenny zingt als hekkesluiter van het Schalmprogramma dit keer nummers van haar laatste CD. Luister en geniet mee van deze doorgewinterde singer/songwriter!