Ga je mee?

Nodig iemand uit om met u mee te gaan naar de voorstelling 'Gevaarlijke gedachten'. Als u het onderstaande formulier invult, krijgt degene die u uitnodigt automatisch bericht.

Mijn gegevens:

Gegevens van degene die u wilt uitnodigen:

Verzenden

Inschrijven wachtlijst

theaterDetail

wat zegt de pers

Volkskrant

Faizi heeft een prachtig verhaal in handen en hij vertelt het met charme en vrolijk cynisme

NRC Handelsblad

Zijn boutade over de "keuzestress" onder zijn eigen generatiegenoten toont aan dat hij een veelzijdig cabaretier kan worden
Cabaret woensdag 28 maart

Dara Faizi

 Gevaarlijke gedachten
€ 16,00

voorstellingsinformatie

Dara Faizi heeft in zijn jonge bestaan al heel wat meegemaakt. Hij is van Afghaanse komaf en kwam via Tadzjikistan en Rusland in Nederland terecht. Hij volgt twee universitaire studies en is daarnaast al een aantal jaren actief in de wereld van de stand-up comedy. En met succes, want in 2007 won hij de juryprijs van het Griffioen Cabaretfestival en in 2010 werd hij de grote winnaar van het Groninger Studenten Cabaret Festival door zowel de jury- als de publieksprijs binnen te slepen. Hoogste tijd dus om kennis te maken met dit talent in zijn eerste avondvullende theaterprogramma!


Recensie Volkskrant
Recensie NRC

bekijk een preview

http://programma.ntr.nl/424/kunststof/detail/aflevering/13928622/Kunststof