De Monteur en het Meisje

Gratis buitenvoorstelling voor de hele familie!
Sun 28 Jun '26 Multiple times
Sun 28 Jun '26

Als onderdeel van de Wonka Podia Scholentournee speelt de fantasievolle buitenvoorstelling De Monteur en het Meisje van Jeugdtheater Wildpark tot en met 7 juli op tientallen schoolpleinen en locaties nabij scholen. Naast deze (besloten) scholentournee zijn er een aantal gratis, openbare wijkvoorstellingen van diezelfde voorstelling. In Veldhoven zijn deze wijkvoorstellingen op zondagmiddag 28 juni (koopzondag!) op het Meiveld naast het theater om half twee en half vier. 

Iedereen kan aanschuiven en er hoeven geen kaarten gereserveerd te worden. Beleef theater buiten met de hele familie!

Over de Monteur en het Meisje

De theatervoorstelling met livemuziek is geïnspireerd op het met een zilveren griffel bekroonde boek: ‘Het Gelukkige Eiland’ door M. Törnqvist.

Met als decorstuk een Peugeot 205 zijn we getuige van de zoektocht van een dapper meisje dat op zoek is naar het eiland van geluk. Ze strandt met autopech langs de kant van de weg. Terwijl een uit het niets opdoemende monteur de rokende auto aan de praat probeert te krijgen, reist het meisje in haar kleurrijke fantasie af naar drie eilanden waar zij verschillende personages ontmoet; het eiland van diepe gedachten, het eiland van samen sterk en het eiland van altijd feest. Elk van deze eilanden lijken op het eerste oog het gelukkigste eiland te zijn, maar elk eiland heeft ook wel weer zijn nadelen.

Want hoe zou het zijn als het altijd feest is? Of als je altijd alles samendoet? Of als je altijd met je neus in de boeken zit? En is het geluk niet dichterbij huis dan je misschien denkt?

‘De monteur en het meisje’ is een kortstondige Odyssee, een roadtrip voor kleine helden vanaf 6 jaar. Met je haren wapperend in de wind ga je samen met het meisje op reis naar nieuwe en onbekende werelden.

MONTEUR

Luister. Geluk is niet iets enorms dat ver weg ergens op een eiland te vinden is. Geluk zit in kleine dingen dicht bij huis. Zorgen voor je plant. Of lekkere hachée eten op vrijdagmiddag. Of even mijmeren met je kop in de avondzon. Dat is geluk.

MEISJE

En de grote dingen dan? Liefde. Reizen. Mooie dingen zien en meemaken.

MONTEUR

Het bestaat niet. Het Eiland van Geluk bestaat niet. Dat had ik je al verteld, toch?

MEISJE

Ja maar waar moet ik dan heen, als het niet bestaat? En hoe moet ik dan gelukkig worden?

Waiting list

Wish list

Added:

To wishlist