Organisatie

Een kaartje voor de voorstelling koop je online of bij onze dames van de theaterkassa.
Bij een bezoek aan ons theater word je ontvangen door onze gastvrouwen en -heren, en staan onze suppoosten klaar achter de bar voor jouw drankje of hapje.
Onze jongens van afdeling Techniek vind je voorafgaand, tijdens en na de voorstelling actief achter de schermen. Zij helpen met de opbouw en afbouw van decor, licht en geluid. Ze zijn het aanspreekpunt voor de technici van gezelschappen. Een zeer actief team, dat graag meedenkt met gebruikers en huurders.
Op facilitair gebied hebben we ‘in huis’ een paar fantastische dames, die alle ruimtes in het gebouw netjes en glimmend houden.
Daarnaast is een klein, hecht team overdag actief in de kantoortuin (2e verdieping nieuwbouwgedeelte Schalm).

Management Team

Directeur-bestuurder | Sjoert Bossers
sjoert.bossers@deschalm.com

Operationeel Manager | Maurice Verbruggen
maurice.verbruggen@deschalm.com

Medewerkers Kantoor

Marketing & Communicatie | Linda Heemstra  
marcom@deschalm.com

Programmering | Nancy van Dijck
programmering@deschalm.com

Evenementen | Marlies van Inzen & Robin van Hoof
evenementen@deschalm.com

Personeel & Organisatie | Nicole Janssen
nicole.janssen@deschalm.com

Financiën | Mark Ruijs
mark.ruijs@deschalm.com

Theaterkassa | Agnes de Graaff, Anja Boshouwers en Annet van der Leeuw
reserveringen@deschalm.com

Techniek | Tom van Valen, Barth-Jan Nieuwlaat en Coen Mutsaarts
productie@deschalm.com 

Theater de Schalm heeft sinds begin jaren '90 een Raad van Toezicht.
Hieronder vind je de bestuursleden van onze huidige Raad van Toezicht.

dhr. S.M. Bossers, directie en lid Raad van Toezicht
dhr. L. de Groot, voorzitter Raad van Toezicht
dhr. P.M.W. van der Dussen, lid Raad van Toezicht
mw. L.H.M. Borgers, lid Raad van Toezicht
dhr. H. Coppens, lid Raad van Toezicht
dhr. R. Seelen, lid Raad van Toezicht